اخبار سلامت و دندان پزشکی

پلمپ یک واحد دندن پزشکی

پلمپ یک واحد دندن پزشکی در ارومیه

یک مرکز غیر مجاز دندان سازی و دندانپزشکی در مورخه ششم اردیبهشت ماه سال جاری توسط کارشناسان نظارت بر درمان این حوزه بعد از طی مراحل قانونی و تنظیم صورت جلسه‌های مربوطه پلمپ شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی مسعودی در این زمینه اظهار کرد: یک مرکز غیر مجاز دندان سازی و دندانپزشکی در مورخه ششم اردیبهشت ماه و یک واحد غیر مجاز فعال در یکی از مراکز درمانی بخش خصوصی در تاریخ دهم اردیبهشت ماه و یک مرکز غیر مجاز کاشت مو، لیزر تراپی، تزریق ژل و بوتاکس در مورخه یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری توسط کارشناسان نظارت بر درمان این حوزه بعد از طی مراحل قانونی و تنظیم صورت جلسه‌های مربوطه پلمپ شد.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف حوزه درمان حفظ سلامت آحاد جامعه است، افزود: بر اساس وظیفه ذاتی هرجایی مورد خلافی در زمینه ارائه خدمات مشاهده شود به طور حتم بدون اغماض برخورد خواهد شد.

معاون امور درمان دانشکده علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی درمانی، سریعاً موضوع را به شماره تلفن (۳۲۲۴۵۴۵۴) اطلاع دهند و یا به صورت حضوری موضوع را به اداره نظارت بر درمان دانشگاه واقع در تقاطع خیابان جهاد و راهنمایی گزارش کنند.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.